0 0,00 zł

Dostawa i zwrot

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
3. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym www.studiopiel.com produktów, realizowana jest za pośrednictwem:
 - Firmy kurierskiej  – 18 zł (na terenie Polski)
 - Firmy kurierskiej – 80 zł (przesyłka międzynarodowa UE)
4. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 30dni liczone od momentu wpłynięcia opłaty na konto za złożone zamówienie w naszym sklepie jeśli w opisie danego towaru nie wskazano inaczej  
5. Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w po godz. 14.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej potwierdzenie zakupu dla osób fizycznych i faktury VAT dla firm.

7. W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupu. Sprzedawca prześle formularz do wypełnienia i odesłania. Oświadczenie można przesłać pocztą elektroniczną na adres marta@studiopiel.com wpisując w temacie wiadomości "Zwrot i nr zamówienia".

Następnie w przeciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony towar wraz z dokumentem potwierdzającym zakup na adres:

MARTA BISKUPSKA-WAWRZYŃCZAK

ul. Kasprzaka 31B/506,

01-234 Warszawa

Tel: 507 513 021

Prosimy o kontakt przed wysłaniem zwrotu. Prosimy o wysyłkę wyłącznie kurierem. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, czy do odbioru w paczkomacie.


Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania zwracanego towaru.