0 0,00 zł

O nas

Piel to jakość i prawda w unikatowym produkcie. Torby i plecaki wykonane sąwyłącznie ze skór bydlęcych - bez okuć! Założeniem właścicielki i projektantki marki Marty Biskupskiej-Wawrzyńczak, było tworzenie autorskich toreb bez elementów metalowych. Tak aby nic nie zaburzało estetyki - skóra, bez kompromisów.

Ważną częścią filozofii marki jest niekupowanie skór z garbarni. Pozyskiwane są ze sprzedawanych przez duże firmy galanteryjne odpadów. Nadawane jest im drugie życie. Wpisuje się to w zasady circular economy, co docenia świadomy, a nawet wegański klient. Zatem Piel tworzy pojedyncze sztuki, oczywiście pierwszej jakości.

Dzięki precyzyjnej konstrukcji oraz innowacyjnym zamknięciom, produkty są piękne i użytkowe. Zespół wkłada całe serce w personalizację, aby produkt był spełnieniem marzeń i oczekiwań klientów.

Marka jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących nie tylko prawdziwego rzemiosła, ale i designu, czyli klasyki w nowoczesnym wydaniu. Piel udowadnia,że minimalizm w formie daje maksymalny wyraz. Osiąga taki efekt dzięki starannej i ścisłej współpracy inżynierów, kaletników i artystów.